Miss Podlasia 2011 | Marta Kownierowicz

Marta Kownierowicz to świeżo upieczona Miss Podlasia 2011. Ma 23 lata i pochodzi z Czarnej Białostockiej. Mieszka i studiuje w Białymstoku. Marta będzie reprezentowała nasz region na ogólnopolskim konkursie Miss Polski i wedle wszelkich znaków na niebie i ziemi ma bardzo duże szanse do zdobycie korony … ale nie zapeszajmy :)

Kilka dni temu, korzystając z pięknej wiosenno-letniej pogody, udałem się wraz z naszą nową Miss do Parku Lubomirskich na Dojlidach. W sesji nie przeszkodziły nam ani tysiące dopiero co przebudzonych, wściekle żrących komarów (podobno gryzły tylko mnie ;p ), ani też gorączka Marty. Najpiękniejsza podlasianka zupełnie nie dawała po sobie poznać tego, że nie czuje się najlepiej i pozowała z takim wdziękiem i lekkością, że aż nie chciało się kończyć…

Do sesji Martę przygotowywał bez wątpienia najlepszy białostocki duet stylizacyjny – Lange & Rudnicka. To dziewczyny czuwały nad tym, aby nasza piękność prezentowała się nieziemsko. Nieodzowna była również pomoc Natalii Kaliny, która tym razem zostawiła swój aparat w torbie i asystowała mi w czasie fotografowania. Całość skoordynował Dominik Masny wraz z pomocną Gabi. Wszystkim osobom które mi pomagały w sesji dziękuję, a Marcie życzę tytułu Miss Polski :)

undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined

mbazar - Zazdroszczę :D

Jarek - Aż chce się to streścić mówiąc jedynie „profesjonalnie, pięknie i kolorowo” :)

Krzysztof Omilian - Piękna modelka, fantastyczne zdjęcia. Podobają mi się szczególnie te doświetlane sztucznym światłem.

milsztof - Piękna dziewczyna, piękne zdjęcia. Podobają mi się szczególnie te z sztucznym doświetleniem.

marlena szoka - super zdjecia :) i wkoncu nasza piekna podlasianka i dziewczyna z mego miasta :)

Adam Rogala - Świetna sesja, zwłaszcza ujęcia w niebieskiej kreacji. Ostatnie zdjęcie za mocno „pojechane” lampą – brzydki cień na szyi.

Robert Borecki - Pięknie, po prostu i :) pięknie i profesjonalnie

mkphotography.eu - Piotrek swietna sesja !! Oswietlenie super.Bardzo profeszynal :)
Pozdrawiam Magda T.

Krzysztof Serafiński - Naprawdę świetna sesja !!!

Twoj adres email nie bedzie publikowany. Oznaczono wymagane pola *

*

*

Powrót na górę|Dodaj na Twitter|Umieść na Facebook
F a c e b o o k